Допомагаємо українцям у Польщі та в Україні, збираємо допомогу для ЗСУ. Разом переможемо!

Чим займаємося?
Займаємося перевезеннями
Уже декілька років ми працюємо в логістиці, тому розуміємо як краще та безпечніше виїхати з країни. Ми маємо транспорт та водіїв, справжніх професіоналів своєї справи. Ділимося інформацією щодо інших країн, крім Польщі, знаходимо місце, де вам буде безпечно та затишно!
Знаходимо житло для переселенців
Зараз Польща активно допомагає з розміщенням українців, а ми нагаємося знайти будь які варіанти для вимушених переселенців. Також можемо проконсультувати з приводу розміщення в інших країнах.
Збираємо гуманітарну допомогу
Збираємо гуманітарну допомогу в Україну, об'єднуємо людей, які хочуть допомгти. Надсилаємо та слідкуємо, щоб вона доїзжала до надійних людей і приносила користь тим, хто справді цього потребує.
Наша місія
Ця ініціатива створювалась тому що ми не могли стояти осторонь. Ми зрозуміли, в чому наша сила та як ми зможемо принести користь тим, хто захищає країну та тим, хто вимушено покинув рідний дім. За перші дні війни ми допомогли знайти притулок у Польщі близьким та знайомим, потім зрозуміли, що здатні на більше. Окрім цього нашою метою, звичайно, є перемога, яку можно наблизити допомогаючи армії України.
Наші історії
Допомогли сім'ї з переїздом у Польщу та житлом. Юлія Коваленко ділиться своїми враженнями: "Нас прийняли дуже гостинно. Надається величезна інформаційна і фінансова допомога. Дітки у безпеці. Щиро дякуємо."
Допомогли матері з дитиною з житлом у Польщі, знайшли гарну польську родину, яка гостинно прийняла наших людей та надала всі умови для проживання.
Створили благодійний фонд Vibe Life, ціллю якого є допомога нашим захисникам в Україні та жінкам з дітьми у Польщі. Вже маємо партнерів, які готові постачати медикаменти та речі першої необхідності. Закупкою та доставкою займаємося ми, а всі звіти надаємо.
Евакуювали сім'ю з 8 дітьми та допомогли з житлом. Ростислав Замковий поділився з нами словами подяки: "Велика подяка Сергію Кошелю та Игорю Каралю за чітке і оперативне реагування та чудову організацію житла в дружній Польщі для нашої чималенької родини. Все гостинно, приємна господарка, гарні умови."
По запиту Олександра Ярового передали с Игорь Караль автомобіль швидкої медичної допомоги та гуманітарну допомогу головному управлінні ДСНС України в Одеській області, а саме 5 державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Одеській області.
Співпрацюємо з благодійним фондом Розвиток Побужжя та передаємо їм для розповсюдження гуманітарну допомогу та найважливіші медикаменти. Намагаємося швидко реагувати на термінові запроси, внаслідок одного з таких запросів передали машину для сміття.
Постійно збираємо та відправляємо медикаменти до військових частин, радість лікарів не передати словами, ми все більше розуміємо, що дороговартість ліків ніщо у порівнянні з людським життям.
Зараз як ніколи важливо швидко реагувати на пожежі та ліквідувати їх, тому ми допомогли українським пожежникам отримати нове обладнання від Польщі.
Зустріли й допомогли супроводжувати гуманітарну допомогу від Германії для нашої передової. Дві пожежні машини, а також нові ліжка, медичне обладнання для харківської лікарні й найнеобхідніші медикаменти.
Корисна інформація
Як ви можете допомогти нашій ініціативі?
Ми бажаємо робити ще більше та допомогти ще більшій кількості людей, але для цього нам потрібні масштабніші ресурси. Допоможіть українцям перемогти у цій війні, долучайтеся до нас або надішліть фінансову допомогу. Ми надаємо усі звіти про витрачені кошти.
Ви маєте змогу наблизити нас до перемоги!
Хочеш допомогти українцям?

Телефонуй нам та ми знайдемо варіант допомоги, який підійде саме для тебе.

+486 68 000 061
Наша команда
Ігор Караль
Засновник Cabvibe
Сергій Кошель
Засновник Cabvibe
Вам потрібна допомога?
Якщо ви потребуєте допомоги в Україні, Польщі або плануєте переїзд в іншу країну, заповнюйте нашу анкету та ми обов'язково з вами зв'яжемося!
Як вас звати
Ваш телефон
Де знаходитесь
Чим можемо допомогти